Iceriver KS3M 6000Gh/s KAS Miner (6Th/s)
- El Iceriver KS3M jest produkowany przez Iceriver i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 6000Gh/s para zużyciem energii sólo 3400W.
Iceriver KS3M mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 6000Gh/s at a power consumption of 3400W. Weighing around 14.4 kgs, KS3M gives an efficiency of 566.67 j/Th. The recommended temperature for KS3M is 0 – 35 °C and the humidity is 10 – 90 °C. Launched by the reputed mining hardware company, Iceriver, KS3M is a premium Kaspa miner with an excellent air-cooling system. Equipped with four high-speed fans for heat dissipation Iceriver KS3M generates a noise level of 75db. It is advisable to operate it from an aerated place for a comfortable mining environment.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | KS3M |
| Znany również jako | Iceriver KS3M KAS Miner |
| Waga netto | 14400g |
| Waga brutto | 17100g |
| Napięcie | 170-300V AC |
| Wymiary bez opakowania | 370 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 490 x 300 x 400mm |
| Moc | 3400W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →