Innosilicon A10 ETHMaster Ethash Miner
- model A10 ETHMaster (500Mh) Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 500Mh/s para zużyciem energii 750W.
Innosilicon A10 mining the Ethash algorithm has a maximum hashrate of 500Mh/s at a power consumption of only 750W. Weighing around 8.1kg, Innosilicon A10 gives an excellent energy efficiency of 1.5 j/Mh. Also known as A10 ETHKing, the ASIC generates an increased noise level of 75db. Launched in September 2019 and optimized for the Ethash algorithm, Innosilicon A10 is a premium Ethereum Classic miner. Equipped with four high-speed fans, Innosilicon A10 dissipates heat faster, aiding optimal mining performance. Lightweight, efficient air-cooling system, excellent efficiency, and industry-standard design are some of the premium features of Innosilicon A10.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A10 ETHMaster (500Mh) |
| Znany również jako | A10 ETHKing |
| Data premiery | September 2019 |
| Wymiary | 136 x 285 x 362mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 750W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →