Innosilicon A10 Pro+ 500MH/S 6G Ethash Miner
- model A10 ETHMaster (500Mh) 6G Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 500Mh/s para zużyciem energii 950W.
Innosilicon A10 Pro+ mining the EtHash algorithm has a maximum hashrate of 500Mh/s at a power consumption of 950W. With a lightweight of 8.1kg, Innosilicon A10 Pro+ gives an efficiency of 1.9 j/Mh. Built with two high-speed fans, A10 Pro+ generates a noise level of 75db. Launched in September 2019, Innosilicon A10 Pro+ is one of the most preferred EtHash miners to date. Lightweight, compact size and efficient air-cooling system are some premium features of Innosilicon A10 Pro+ that Ethereum Classic miners can leverage. The recommended temperature for the Innosilicon A10 Pro+ is 5 – 40 °C.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A10 Pro ETH Miner (500Mh) |
| Znany również jako | ETH King A10 Pro |
| Data premiery | Sep 2019 |
| Wymiary | 136 x 285 x 362mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 750W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →