Innosilicon A11 Pro 2000 Mh/s Ethereum Miner
- model A11 ETH Pro (2000Mh) Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 2Gh/s para zużyciem energii 2500W.
Innosilicon A11 ETH Pro mining the EtHash algorithm has a maximum hashrate of 2Gh/s at a power consumption of 2500W. The mineable coin for Innosilicon A11 is Ethereum Classic, and mineable pools are Ethermine and Antpool. Innosilicon A11 comes in a standard design, generating a noise level of 75db. Launched in June 2021 by the mining hardware manufacturer, Innosilicon, A11 ETH Pro is a premium Ethereum Miner with excellent features like higher hashrate, low power consumption, industry-standard design, and seamless fabrication. The recommended temperature for Innosilicon A11 ETH Pro is 5 – 45 °C, and the humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A11 Pro ETH (2000Mh) |
| Znany również jako | A11 Pro ETHMiner 8G 2000Mh |
| Data premiery | June 2021 |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Moc | 2500W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| Pamięć | 8Gb |
| Temperatura | 5 – 45 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →