Innosilicon A9 ZMaster Equihash Algorithm Miner
- model A9 ZMaster Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem Equihashz maksymalnym hashratem na poziomie 40ksol/s para zużyciem energii 620W.
Innosilicon A9 ZMaster mining the Equihash algorithm has a maximum hash rate of 40ksol/s at a power consumption of 620W. Weighing around 5.9 kgs, Innosilicon A9 gives an efficiency of 12.4 j/Ksol. The recommended temperature for Innosilicon A9 ZMaster is 5-45°C and the humidity is 5-95%. Programmed for the Equihash algorithm, Innosilicon A9 ZMaster is one of the most popular models. Launched in June 2018, A9 ZMaster is used widely to date. Built with an air-cooling system, A9 ZMaster dissipates heat effectively, while delivering an optimal mining performance. The noise level of A9 ZMaster is 70db.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A9 ZMaster |
| Data premiery | June 2018 |
| Wymiary | 125 x 155 x 360mm |
| Waga | 5920g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 620W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →