Innosilicon D9 DecredMaster Blake256 Algorithm Mining
- model D9 DecredMaster Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem Blake256R14 z maksymalnym hashratem na poziomie 2.4Th/s para zużyciem energii 1000W.
Innosilicon D9 DecredMaster mining the Blake256R14 algorithm has a maximum hashrate of 2.4Th/s at a power consumption of 1000W. Equipped with two high-speed fans, D9 generates a noise level of 70db. The ASIC recommends miners to update the firmware until the ASIC reaches 2.4Th for optimal performance. Designed for the Blake256R14 algorithm, Innosilicon D9 is a Decred miner with excellent features like lightweight, compact size, efficient air-cooling system and low power consumption. The recommended temperature for D9 is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %. It is advisable to place the ASIC in an aerated place.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | D9 DecredMaster |
| Data premiery | April 2018 |
| Wymiary | 130 x 155 x 310mm |
| Waga | 3600g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1000W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →