Innosilicon G32 500 Miner Cuckatoo31/32
- model G32-500 Innosilicon realiza wydobycie z 2 algorytms (Cuckatoo31+, Cuckatoo32+) z maksymalnym hashratem na poziomie 100GPS para zużyciem energii 520W.
Innosilicon G32-500 mining 2 algorithms (Cuckatoo31+, Cuckatoo32+) has a maximum hashrate of 100GPS at a power consumption of only 520W. Equipped with two high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Innosilicon G32 is a bit noisy with an increased noise level of 75db. The mineable coin is GRIN. Launched in August 2019 by the mining hardware manufacturer, Innosilicon, G32 is an innovative ASIC, programmed for two mining algorithms. Industry-standard design, lightweight, compact size and efficient air-cooling system are some advantages of Innosilicon G32. The recommended temperature for Innosilicon G32 is 5 – 45 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | G32-500 |
| Znany również jako | G32 500 Miner |
| Data premiery | August 2019 |
| Wymiary | 125 x 155 x 270mm |
| Waga | 5000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 520W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →