Ipollo V1 Classic 1550Mh/s ETC Miner
- El V1 Classic jest produkowany przez Ipollo i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHashETC que ejecuta maksymalny hashrate 1550Mh/s para zużyciem energii sólo 1240W.
iPollo V1 Classic mining the EthashETC algorithm has a maximum hashrate of 1550Mh/s at a power consumption of only 1240W. Weighing around 13kg, iPollo V1 Classic gives an ultimate energy efficiency of 0.8j/Mh. Also known as V1 Classic, the ASIC generates an increased noise level of 70db. Launched in June 2022 by one of the most reputed mining hardware manufacturers, iPollo, iPollo V1 Classic is a widely used Ethash miner. Equipped with four high-speed fans, V1 Classic dissipates heat instantly while aiding optimal performance. Lightweight, efficient air-cooling system, and excellent efficiency are some of its premium features.
| Producent | Ipollo |
|---|---|
| Model | V1 Classic |
| Znany również jako | Ipollo V1 Classic ETC Miner |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1240W |
| Interfejs | Ethernet |
| Waga | 13Kg |
| Wymiary | 314×194×290mm |
| RAM | 3.8GB |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →