Ipollo V1H ETC Miner
- El Ipollo V1H jest produkowany przez Ipollo i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash que ejecuta maksymalny hashrate 850Mh/s para zużyciem energii sólo 690W.
Ipollo V1H mining the EtHash algorithm has a maximum hash rate of 850Mh/s at a power consumption of 690W. Weighing 7.9 kgs, Ipollo V1H gives an efficiency of 0.81 j/Mh. The recommended temperature for Ipollo V1H is 10 – 25 °C and the humidity is 10 – 90 %. Perfectly optimized for the EtHash algorithm, Ipollo V1H is one of the widely used EtHash miners. Lightweight, compact size, low power consumption, high hash rate and excellent energy efficiency are some of the notable features of Ipollo V1H. It is highly advisable to operate Ipollo V1H from an aerated place.
| Producent | Ipollo |
|---|---|
| Model | V1H |
| Znany również jako | Ipollo V1H Hydro ETC Miner |
| Data premiery | September 2023 |
| Wymiary | 475 x 135 x 270mm |
| Moc | 690W |
| Waga netto | 7950g |
| Waga brutto | 10005g |
| Napięcie | 100-240V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →