Jasminer X4 2.5Gh/s Ethereum Miner
- El X4 jest produkowany przez Jasminer i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash que ejecuta maksymalny hashrate 2.5Gh/s para zużyciem energii sólo 1200W.
Jasminer X4 mining the Ethash algorithm has a maximum hashrate of 2.5Gh/s at a power consumption of only 1200W. Weighing 12.3kg, Jasminer X4 gives an excellent efficiency of 0.48 j/Mh. The recommended temperature for Jasminer X4 is 5 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %. Launched in November 2021, Jasminer X4 is one of the widely used Ethash miners till date. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Jasminer X4 generates a noise level of 75db. It is advisable to place the ASIC in an aerated place for appropriate ventilation.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X4 |
| Znany również jako | SUNLUNE JASMINER X4 ETCHASH SERVER |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1200W |
| Interfejs | Ethernet |
| Pamięć | 5GB |
| Temperatura | 5 – 40 °C |
| Wilgotność | 5 – 95 % |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →