Jasminer X4-Q-Z Ethereum Classic Miner
- El X4-Q-Z jest produkowany przez Jasminer i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHashETC que se ejecuta a maksymalny hashrate 840Mh/s±10% para zużyciem energii solo 380W±10%.
Jasminer X4-Q-Z mining the EtHashETC algorithm has a maximum hash rate of 840Mh/s±10% at a power consumption of 380W±10%. Weighing around 13 kgs, Jasminer X4-Q-Z gives an excellent efficiency of 0.45j/Mh. The recommended temperature for Jasminer X4-Q-Z is 0 – 40 °C and the humidity is 5 – 95 %. Perfectly engineered for the EtHashETC algorithm, Jasminer X4-Q-Z is one of the top models which was launched in December 2022 but still used widely by many miners. Equipped with two high-speed fans, Jasminer X4-Q-Z dissipates heat instantly while rendering an optimal mining performance. It generates a noise level of 40db±10%.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X4-Q-Z 3U |
| Znany również jako | Jasminer X4-Q-Z 3U ETC Miner |
| Data premiery | December 2022 |
| Waga | 13000g |
| Poziom dźwięku | 40db±10% |
| Wentylator(y) | 2 |
| Wymiary | 430 x 350 x 132mm |
| Napięcie | 100-240V |
| Moc | 380W±10% |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →