Spondoolies SPx36 540Gh/s
- model SPx36 Spondoolies que wykonuje wydobycie z algorytmem X11 z maksymalnym hashratem na poziomie 540Gh/s para zużyciem energii 4400W.
Spondoolies SPx36 mining the X11 algorithm has a maximum hashrate of 540Gh/s at a power consumption of 4400W. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation,Spondoolies SPx36 generates a noise level of 75db. It is advisable to operate the ASIC from an aerated area for optimal performance. Launched in September 2018 by Spondoolies, SPx36 is a premium miner, precisely programmed for the X11 algorithm. Weighing 19.5kg, Spondoolies SPx36 enables you to mine Dash and MonetaryUnit. Its bulky size and noisiness make it suitable for professional mining. The recommended temperature for Spondoolies SPx36 is 5 – 35 °C.
| Producent | Spondoolies |
|---|---|
| Model | SPx36 |
| Data premiery | September 2018 |
| Wymiary | 595 x 434 x 88mm |
| Waga | 19500g |
| Liczba chipów | 150 |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 4400W |
| Format rack | 2U |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →