VolcMiner D1 Lite Dogecoin Miner
- VolcMiner D1 Lite jest produkowany przez VolcMiner i działa na algorytmie Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 14Gh/s i zużyciem energii 4150±5%W.
VolcMiner D1 Lite que mina algorytm Scrypt tiene maksymalny hashraterate 14Gh/s z zużyciem energii 4150±5%W. o wadze 15.6kg, VolcMiner D1 Lite oferuje excelente wydajność 0.3j/Mh. temperatura recomendada para ASIC jest -20 – 45 °C i wilgotność jest 10 – 90 %. Precisamente programado dla algorytmu Scrypt, VolcMiner D1 Lite jest górnikiem Scrypt avanzado z excelentes características como mayor hashrate, excelente efektywność energetyczna, diseño z estándares industria i system chłodzenia por aire eficiente. Equipado z cuatro wentylatory wysokiej prędkości para disipación instantánea calor i chłodzenie eficiente, VolcMiner D1 Lite genera poziom hałasu 75db.
| Producent | VolcMiner |
|---|---|
| Model | D1 Lite |
| Wymiary bez opakowania | 335 X 197 X 285mm |
| Wymiary z opakowaniem | 475 X 337 X 415mm |
| Waga netto | 15600g |
| Waga brutto | 17300g |
| Wentylator(y) | 4 |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Napięcie wejściowe | 200-300v |
| Moc | 4150W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →