Bitmain Antminer AL1 Pro Alephium Miner
- Antminer AL1 Pro jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 16.6Th/s i zużyciem energii 3730W.
Bitmain Antminer AL1 Pro mining the Blake3 algorithm has a maximum hashrate of 16.6Th/s at a power consumption of 3730W. Weighing 16.5kgs, AL1 Pro gives an energy efficiency of 224.6 j/Th. It is advisable to place it in an aerated place to exhaust the heat. Launched in August 2024, Antminer AL1 Pro from Bitmain is an advanced Bitcoin miner that renders excellent mining performance. Built with an efficient air cooling system of four high-speed fans, Antminer AL1 Pro generates a noise level of 75 db. The recommended storage temperature for Antminer AL1 Pro is -40-70.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer AL1 Pro |
| Znany również jako | Antminer AL1 pro Alph Miner |
| Sub | Pro |
| Typowy hashrate, TH/s | 16.6Th |
| Pobór mocy @25°C, W | 3730W |
| Wymiary bez opakowania | 430 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 16500g |
| Waga brutto | 18200g |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →