Bitmain Antminer DR5 (34Th)
- model Antminer DR5 (34Th) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem Blake256R14 z maksymalnym hashratem na poziomie 34Th/s para zużyciem energii 1800W.
Bitmain Antminer DR5 mining the Blake256R14 algorithm has a maximum hash rate of 34Th/s at a power consumption of 1800W. Industry-standard design, lightweight, higher hash rate, low power consumption and an efficient air-cooling system are some premium features of Antminer DR5. The noise level of Antminer DR5 is 76db. Launched in December 2018 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer DR5 is one of the most popular Decred miners. Built with two high-speed fans, DR5 dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating, while aiding an optimal performance. The recommended temperature for Antminer DR5 is 5 – 45 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer DR5 (34Th) |
| Data premiery | December 2018 |
| Wymiary | 175 x 279 x 238mm |
| Waga | 9400g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1800W |
| Kable | PSU incluido |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →