Bitmain Antminer DR7 SCP Miner
- El Antminer DR7 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake256R14 que ejecuta maksymalny hashrate 127Th/s para zużyciem energii sólo 2730W.
Bitmain Antminer DR7 mining the Blake256R14 algorithm has a maximum hash rate of 127Th/s at a power consumption of 2730W. Weighing 16.1kgs, Antminer DR7 gives an energy efficiency of 21.5j/Th. Built with four high-speed fans for heat dissipation, Antminer DR7 generates a noise level of 75db. Introduced by the reputed mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer DR7 is one of the premium SCP miners available. Industry-standard design, efficient air-cooling system, higher hash rate, and excellent energy efficiency are some of the prime features of Bitmain Antminer DR7. The only mineable coin of Bitmain Antminer DR7 is ScPrime.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer DR7 |
| Znany również jako | Antminer DR7 SCP Miner |
| Wymiary bez opakowania | 430 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 16100g |
| Waga brutto | 17700g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2730W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →