Bitmain Antminer K7 CKB Miner (Nervos)
- El K7 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong que ejecuta maksymalny hashrate 63.5Th/s para zużyciem energii sólo 3080W.
Bitmain Antminer K7 mining the Eaglesong algorithm has a maximum hash rate of 63.5Th/s at a power consumption of 3080W. Launched in January 2023, Antminer K7 is one of the reliable Nervos miners, giving an energy efficiency of 48.5j/Th. The ASIC comes with a six-month warranty. Launched by the leading manufacturer, Bitmain, Antminer K7 is a premium Nervos miner with an efficient air-cooling system. Built with four high-speed fans, Bitmain Antminer K7 dissipates heat instantly, rendering an optimal mining performance. The recommended temperature for Antminer K7 is 0 – 40 °C and the humidity is 10 – 90 %.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer K7 |
| Wymiary bez opakowania | 430 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 16100g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3080W |
| Efektywność energetyczna | 48.5 ±10% |
| Napięcie | 220-240V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →