Bitmain Antminer X5 XMR Miner
- El Antminer X5 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem RandomX que ejecuta maksymalny hashrate 212Kh/s para zużyciem energii sólo 1350W.
Bitmain Antminer X5 mining the RandomX algorithm has a maximum hash rate of 212 Kh/s at a power consumption of 1350W. Weighing 16.9 kgs, Antminer X5 gives an efficiency of 6.37 j/Kh. Built with an efficient air cooling system, Antminer X5 comes with a six-month warranty. Programmed for the RandomX algorithm, Antminer X5 is a premium ASIC, enabling users to mine cryptocurrencies like Monero and Zephyr. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Antminer X5 generates a noise level of 75db. The recommended temperature for the ASIC is 0 – 40 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer X5 212Kh/s |
| Data premiery | September 2023 |
| Wymiary bez opakowania | 428 X 195 X 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 597 X 317 X 427mm |
| Waga netto | 16950g |
| Waga brutto | 18800g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1350W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →