Bitmain Antminer Z15 Pro 840KSol ASIC Zcash
Bitmain Antminer Z15 Pro mining the Equihash algorithm has a maximum hashrate of 840KSol/s at a power consumption of only 2780W. Weighing around 16.9 kgs, Antminer Z15 Pro gives an excellent energy efficiency of 3.31j/Ksol. The recommended temperature for Antminer Z15 Pro is 0 – 40 °C. Introduced by the reputed mining hardware company, Bitmain, Antminer Z15 Pro is a premium Equihash miner, enabling users to mine the popular cryptocurrency, Zcash. Built with two high-speed fans, Antminer Z15 Pro dissipates heat instantly, while generating a noise level of 72db. The ASIC comes with a six-month warranty period.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer Z15 Pro |
| Wymiary | 428 X 195 X 290mm |
| Waga netto | 16950g |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Połączenie sieciowe | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Moc | 2780W |
| Efektywność energetyczna | 3.15 |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →