Canaan Avalon A1566I Bitcoin Miner
- EI Avalon A1566I jest produkowany przez Canaan i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 249Th/s i zużyciem energii 4500W.
Canaan Avalon A1566I mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 249Th/s at a power consumption of 4500W. Weighing 11.3kgs, Avalon A1556I gives an energy efficiency of 18.07 j/Th. The recommended temperature for Avalon A1566I is 20 – 50 °C, and humidity is 10 – 90 %. Optimized for the SHA 256 algorithm, Canaan Avalon A1566I is an innovative Bitcoin miner that delivers optimal mining performance. Launched by one of the reputed mining hardware companies, Canaan, in December 2024, Avalon A1566I is built with high-end semiconductor chips that are super-specific. It is ideal for modern mining needs.
| Producent | Canaan |
|---|---|
| Model | Avalon A1566I |
| Wymiary bez opakowania | 292 x 171 x 301mm |
| Wymiary z opakowaniem | 390 x 290 x 395mm |
| Waga netto | 11300g |
| Waga brutto | 12300g |
| Napięcie | 220-277V |
| Moc | 4500W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 20 – 50 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →