Compra Antminer S21+ 235Th/s Minero Bitcoin
- Antminer S21+ jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 216Th/s i zużyciem energii 3564W.
Bitmain Antminer S21+ mining the SHA-256 algorithm has a maximum hashrate of 216Th/s at a power consumption of 3564W. Weighing around 22.9 Kgs, S21+ gives an energy efficiency of 16.5j/Th. Equipped with four high-speed fans, the S21+ dissipates heat instantly. The noise level of Antminer S21+ is 76db. Recently launched in February 2025 by Bitmain, Antminer S21+ is an advanced Bitcoin miner with an efficient air-cooling system. The input voltage for S21+ is 380-415, and the storage temperature is -20 -45 °C. The ASIC comes with a year warranty, encouraging beginners to try their hands on Bitcoin mining.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S21+ |
| Wymiary bez opakowania | 450 X 219 X 293mm |
| Wymiary z opakowaniem | 630 X 350 X 430mm |
| Waga netto | 21500g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3564W |
| Napięcie | 220-277 |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →