Goldshell AL Max Alephium Miner
- AL Max jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 8.3Th/s i zużyciem energii 3350W.
Goldshell AL Max wydobywając za pomocą algorytmu Blake3 ma maksymalny hashrate na poziomie 8.3Th/s z zużyciem energii 3350W. Pesando alrededor 16kgs, AL Max oferuje wydajność 403.61 j/Th. Diseño estándar industria, poziom hałasu reducido i sistema eficiente chłodzenie por aire son características principales AL Max. wprowadzony na rynek w diciembre 2024 por principal fabricante sprzęt do wydobycia, Goldshell, AL Max está diseñado específicamente dla algorytmu Blake3. Equipado z dos wentylatory wysokiej prędkości, Goldshell AL Max disipa calor instantáneamente, evitando sobrecalentamiento máquina. jest ideal colocar górnik w wentylowane miejsce para expulsar nadmiar ciepła.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | AL Max |
| Znany również jako | Goldshell AL Max |
| Wymiary bez opakowania | 443 x 360 x 135mm |
| Wymiary z opakowaniem | 560 x 485 x 280mm |
| Waga netto | 16000g |
| Waga brutto | 18500g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Port połączenia | Dual-Mode |
| Wentylator(y) | 2 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →