Goldshell E-AL1M Alephium Miner
- E-AL1M jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 4.4Th/s i zużyciem energii 1800W.
Goldshell E-AL1M mining the Blake3 algorithm has a maximum hash rate of 4.4Th/s at a power consumption of 1800W. Weighing around 2.5 kgs, Goldshell E-AL1M gives an energy efficiency of 409.09 j/Th. The recommended temperature for E-AL1M is 0 – 35 °C, and the humidity is 0 – 65%. Recently launched by September 2024, Goldshell E-AL1M is one of the reputed Alephium miners with an efficient air-cooling system. Equipped with two high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Goldshell E-AL1M generates a reduced noise level of 45db. The ASIC comes with a warranty period of six months.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | E-AL1M |
| Znany również jako | Goldshell E-AL1M |
| Wymiary bez opakowania | 443 x 360 x 135mm |
| Wymiary z opakowaniem | 560 x 485 x 280mm |
| Waga netto | 16000g |
| Waga brutto | 18500g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Port połączenia | Dual-Mode |
| Wentylator(y) | 2 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →