Goldshell KD6 29.2Th/s Kadena Miner
- El KD6 jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena que corre maksymalny hashrate 29.2Th/s para zużyciem energii sólo 2630W.
Goldshell KD6 mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 29.2Th/s at a power consumption of only 2630W. Equipped with two high-speed fans for instant heat dissipation, Goldshell KD6 gives an efficiency of 87.67 j/Th.The recommended temperature for the ASIC is 5 – 45 °C. Precisely designed for the Kadena mining algorithm, Goldshell KD6 is an advanced Kadena miner that renders high performance. Weighing around 8.5kg, Goldshell KD6 enables miners to mine Kadena on the go. Lightweight, compact size, higher hashrate, and excellent efficiency are some of its notable features that miners can leverage.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | KD6 |
| Znany również jako | KD6 Kadena miner |
| Wymiary | 200 x 264 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2630W |
| Napięcie | 176~264V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →