iBeLink BM-N3 Max CKB Miner (Nervos)
- El BM-N3 Max jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong que se ejecuta a maksymalny hashrate 30Th/s para zużyciem energii solo 3300W.
iBeLink BM-N3 Max mining the Eaglesong algorithm has a maximum hash rate of 30Th/s at a power consumption of 3300W. Weighing around 12.2 kgs, iBeLink BM-N3 Max gives an efficiency of 110j/Th. Built with four high-speed fans, iBeLink BM-N3 Max dissipates heat and aids optimal mining performance. Programmed for the Eaglesong algorithm, iBeLink BM-N3 Max is one of the popular Nervos miners with excellent performance. High hash rate, low power consumption, lightweight, excellent efficiency, and efficient air cooling system are some prime features of iBeLink BM-N3 Max. The recommended temperature for BM-N3 Max is 0 – 40 °C.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-N3 Max |
| Znany również jako | iBeLink BM-N3 Max CKB Miner |
| Wymiary bez opakowania | 340 x 190 x 293mm |
| Wymiary z opakowaniem | 424 x 289 x 388mm |
| Waga netto | 12200g |
| Napięcie | 190-240V |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3300W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →