iBeLink™ DSM7T Blake256 Miner 7ths hashrate
- model DSM7T iBeLink que wykonuje wydobycie z algorytmem Blake256R14 z maksymalnym hashratem na poziomie 7Th/s para zużyciem energii 2100W.
iBeLink DSM7T mining the Blake256R14 algorithm has a maximum hashrate of 7Th/s at a power consumption of 2100W. Launched in August 2018, iBeLink DSM 7T is one of the most preferred Blake 256 miners even now in 2025. The mineable coins using iBeLink DSM 7T are Decred and SpaceCash. Programmed for the Blake256R14 algorithm, iBeLink DSM7T is an advanced Blake 256 miner with an efficient air-cooling system of six high-speed fans. Weighing around 15.6kg, iBeLink DSM7T generates a noise level of 76db. It is highly recommended to operate the ASIC from a dedicated space as it is noisy.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | DSM7T |
| Data premiery | August 2018 |
| Wymiary | 490 x 180 x 390mm |
| Waga | 15600g |
| Płyty chipowe | 4 |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 6 |
| Moc | 2100W |
| Kable | Built-in PSU |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →