iBeLink N3 CKB Miner (Nervos)
- El N3 jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong que se ejecuta a maksymalny hashrate 25Th/s para zużyciem energii solo 3300W.
iBeLink N3 CKB Miner mining the Eaglesong algorithm has a maximum hashrate of 25Th/s at a power consumption of 3300W. Weighing 12kg, iBeLink N3 CKB Miner gives an energy efficiency of 132 j/Th. With an in-built air-cooling system, iBeLink N3 CKB Miner generates a noise level of 74db. Launched in December 2022 by one of the established mining hardware companies, iBeLink, N3 CKB Miner is a premium miner that renders optimal performance. Equipped with four high-speed fans to dissipate heat instantly, iBeLink N3 prevents the machine from overheating. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 40 °C.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-N3 |
| Znany również jako | iBeLink BM N3 |
| Data premiery | December 2022 |
| Wymiary urządzenia | 190 x 340 x 293mm |
| Waga | 12000g |
| Poziom dźwięku | 74db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3300W |
| Napięcie | 190-240V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →