Innosilicon A8+ Cryptomaster Cryptonight Algorithm Miner
- model A8+ CryptoMaster Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem CryptoNight z maksymalnym hashratem na poziomie 240kh/s para zużyciem energii 480W.
Innosilicon A8+ CryptoMaster mining the CryptoNight algorithm has a maximum hashrate of 240kh/s at a power consumption of only 480W. Equipped with four high-speed fans, Innosilicon CryptoMaster dissipates heat faster while aiding optimal performance. The recommended temperature for Innosilicon A8+ is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %. Launched in April 2018 by the reputed mining hardware manufacturer, Innosilicon, A8+ is an advanced miner that enables you to mine cryptocurrencies, including Electroneum and Bytecoin. Weighing 7.3kg, Innosilicon A8+ generates a noise level of 70db. Lightweight, compact size, and efficient air-cooling system are some of its premium features.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A8+ CryptoMaster |
| Data premiery | April 2018 |
| Wymiary | 160 x 250 x 350mm |
| Waga | 7300g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 480W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →